2007 yılından beri ticari hayata merhaba diyen Aksoylar Teknik Servis soğutma sektöründe hizmet veren firmalar arasında öncü olmakla birlikte, Adana klima tamiri, Adana klima bakımı, Adana klima montajı, beyaz eşya tamiri, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı hizmetleri vermekte yenilikçi çözümler ve teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

En başından beri gösterdiğimiz üstün çabalarımızla rakiplerimizden ayrılmakta, dürüst hizmet ve satış politikamız ile çok kısa sürede bu sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız ve Aksoylar Klima, bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir. Isıtma-Soğutma Sistemleri her yerde satılmaktadır ancak teknik destek her yerden kolayca ve güvenli bir şekilde alınamamaktadır…

Adana Klima Servisi olarak bu eksikliği görmüş bulunmaktayız ve bu eksikliği doldurmak için çalışmalara durmadan devam etmekteyiz. Bizler bu güveni ve hizmeti müşterilerimize sağlamak zorundayız. Isıtma-Soğutma satış firmalarının bu konudaki servis açığını kaliteli ve güvenli hizmeti anlayışımız ile kapatmayı görev olarak bilip bu konudaki çalışmalarımızı ilerleteceğiz.

Amacımız ucuz fiyat politikası, müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hızlı hizmet vermektir..

seyhan kargo
Aksoy Soğutma