Adana kombi tamiri

Her eşya gibi kombilerde de Adana kombi tamiri konusunda özenli olunmadığı sürece, eskimeye veya arıza yapmaya elverişlidirler. Kış boyu sürekli aktif olan kombi ve peteklere, hangi marka olursa olsun, mutlaka Adana kombi tamiri yapılması gerekir. En çok kış aylarında ortaya çıkan arızalar için önceden önlem almanızı ve Adana kombi tamiri için servisimizden hizmet almanızı tavsiye ederiz. Uzun süredir kullanılmayan kaloriferler, havaların soğuması ile birlikte yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Yapılan tespitlere göre, periyodik bakımların ve Adana kombi tamirinin düzenli bir şekilde yılda bir veya iki kez yapılmasını öneriyoruz.

Adana kombi Bakım ve Adana kombi tamiri konusunda düzenli olmayı göz ardı eden müşterilerimizin mağdur olmaması içinde titiz ve hızlı çalışmalar yürüyoruz. Anca daha büyük sorunların önüne geçebilmek adına periyodik bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerektiğini belirtmekte fayda var. Öncelikle Adana kombi tamirinde radyatör temizliği, petek bakımı, genel kontroller yapılmaktadır. Bunun sonucunda çalışanlarımız tarafından bulunan arızalara karşı onarım ve bakım çalışmaları yapılıyor. Servisimiz Adana kombi tamiri ve bakımı hizmeti almanız için son derece kaliteli çözümler sunmakta ve müşterilerine en iyi hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır.

Adana Kombi Servisi

Adana Kombi Tamiri   Aksoy’da, kış aylarında iyi çalışan bir kombiye sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hemen hemen her kombi tipinde, çeşitli kombi tamiri hizmetleri sunarken, cihazların ömrünü uzatmak için koruyucu kombi bakımı seçenekleri de sunuyoruz. Aklınıza gelebilecek her marka için garantili hizmet sunmak ve kaliteli kombi tamiri servisi sunmaktayız.

Adana Kombi Tamiri servisinin sertifikalı teknisyenleri çok yönlüdür ve ihtiyaç duyduğunuz kombi ne olursa olsun herhangi bir marka üzerinde hizmet sunabilmektedir. Deneyimli teknisyen ekibimiz, başarımızın özüdür.  Kombinizde oluşabilecek her türlü acil durum için uzmanlarımız günün her saatinde hizmetinizdedir. Adana Kombi Tamiri hizmetlerimizden faydalanmak ve ısıtma cihazınızda yanlış olan her şeyi düzeltmek için bugün bizi arayın.

Adana Kombi Bakımı

Kombiler, son birkaç yılda daha popüler hale geldi, birçok ev sahibi daha karmaşık merkezi ısıtma sistemlerini daha küçük ve daha kompakt bir kombi sistemi ile değiştiriyor. Sıcak suyunuzun ve sıcak bir evinizin olması bir önceliktir, bu nedenle Adana Kombi Bakımı servisinize yılda en az bir kez bakım yaptırmanız önerilir.

Adana Kombi Bakımı, deneyimli servis teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Aksoy kombi servis teknisyenleri kombinizin iyi çalışır durumda olduğundan emin olacaktır.

Adana kombi bakımı servisi ile şunları yapabilirsiniz:

 • Kombinizi daha verimli hale getirerek tasarruf edin.
 • Daha pahalı kombi bakım sorunları veya arıza ihtimalini azaltın.
 • Kazanı daha güvenilir yap.
 • Ailenizi öldürücü karbon monoksit sızıntılarından koruyun.

Adana Kombi Bakımı Servisi’ne Neler Dahildir?   Adana Kombi Bakımı hizmetleri sunan deneyimli teknisyenlerden kombi bakım kontrolü sırasında aşağıdakileri yapmasını bekleyebilirsiniz:

 • Mevcut güvenlik standartlarına ve mevzuatına uyduklarından emin olmak için kombi ve ilgili tüm alanların görsel incelemesini gerçekleştirilir.
 • Kombinin doğru çalıştığından emin olmak için bir test yapılır.
 • Baca, Kombi kazanı için yeterli havalandırma sağladığından ve döküntülerle tıkalı olmadığından emin olunur.
 • Karbon monoksit olup olmadığını kontrol etmek için bir baca gazı analizi testi yapılır.
 • Sistemdeki kir veya kalıntıları temizleyin ve hasarlı parçaları onarın ya da değiştirin.
 • Dahili bileşenlerin (örneğin ısı eşanjörü, brülör) muayenesini yapılır.
 • Kazan gövdesini çıkarılır ve temizlenir (gerekirse).
 • Düzgün çalıştığından emin olmak için kombi tekrar kontol edilir.

Adana Kombi Bakımı servisi hizmetleri tamamlandığında, ilgili teknisyenlerimiz size çalışmalarının ayrıntılarını içerecek şekilde doldurulmuş bir servis raporu verecektir. Adana Kombi Bakımı Önerileri Kombi kazanı, musluklarınız ve merkezi ısıtma sisteminiz ve suyu ısıtmak için gaz, elektrik ve suyu bir araya getiren bir cihazdır. Her yıl bakımını üst düzeyde tutmak ve güvenli ve verimli bir şekilde çalışmanın yanı sıra yıllık bakımını yaptığınızdan emin olmak için yapabileceğiniz birkaç basit bakım işi vardır. Kombi Kazan Bakımı Kazanı yumuşak, nemli bir bezle silerek ve sonra kurutarak temiz tutun.   Eğer kazanınız bir dolabın içindeyse, üreticinin tavsiye ettiği boşluklara izin verdiğinizden emin olun, böylece güvenli bir şekilde erişilebilir ve servis yapılabilir. Hava menfezlerini, ızgaraları ve akışkanları tıkanmadan uzak tutmak da çok önemlidir. Kazanınızla ilgili bir sorun olabileceğini düşünüyorsanız, bir uzmana danışın. Gazla kendiniz yapmak son derece tehlikelidir ve sızıntı, yangın, patlama ve Karbon Monoksit zehirlenmesine neden olabilir.

Zamanlayıcıyı Zaten bir oda termostatı yoksa, bir tane takılmış olarak düşünün. Bununla enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kazanız zamanlayıcıyı ayarlamak en iyisidir. Bu, ihtiyacınız olmadığında kazanınızın çok çalışmamasını sağlar. Modern bir kazanla, evi boşaldığında ısıtmadan bırakmak ve kazanı ihtiyaç duymadan yarım saat önce evinizi ısıtmaya başlamak üzere programlamak, önemli olduğu zaman evinizi ısıtmaya yetecektir.

Sıcak Su Silindiri Silindir termostatınız 60°C / 140°F’ye ayarlanmalıdır. Bu, sudaki zararlı bakterileri yok edecektir. Ekstra güvenlik için, musluğunuzdaki sıcak suyun güvenli bir sıcaklıkta olmasını otomatik olarak sağlayacak bir termostatik karışım vanası kurmayı düşünebilirsiniz.   Kış Tavsiyesi Eğer kombi kazanınız dış duvarda plastik yoğuşma borusu ile monte edilmişse, sıcaklık sıfırın altına düşerse, yoğuşma borusu içindeki sıvı donabilir. Bu durumda, kazan kendini korumak için kapanacaktır.

Adana Kombi Montajı Kombilerin bozulma ihtimali özellikle kış aylarında daha yüksektir ve kombi montajı insanları soğukta mağdur etmeyecek şekilde yapılmalıdır. Kombi Montajında üretici firmaların garantiyi başlatmaları için gaz dağıtım şirketinin onayı gereklidir. Bu yüzden kombi montajını İGDAŞ yetkili firmalara yaptırmanız gerekir.

Kombi montajı üretici firmanın ve gaz dağıtım şirketinin şartnamelerine uygun şekilde yapılmalıdır. Aksi halde can güvenliğiniz tehlikede olabilir veya cihazınız doğru bir şekilde çalışmayabilir. Bu nedenle de güvenliğiniz açısından kombi montajı için sertifikalı kişilerden yardım almanızı tavsiye ederiz.

Kombiniz uygun görülen ve belirlenen duvara askı bağlantıları ile monte edilmeli ve kombi ile birlikte verilen baca çıkışı için yer açılmalıdır. Kombi montajında kombi bacası şartnamelere uygun bir şekilde takılır.

Montaj yapıldıktan sonra tesisat gidiş dönüş bağlantıları kontrol edilmeli ve tesisat bağlantılarının yapılması ile kaloriferlere su verilmelidir. Kombi montajında bir diğer önemli husus ise gaz bağlantısı yapılması ve gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilmesidir. Servisimizin kombi montajı konusunda üstün deneyimleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluk duyarız.

Her yıl soğuklardan korunmak amaçlı kullanılmakta olan kombilere mutlaka ve düzenli bir şekilde kombi bakımı yapılması gerekir. Kombi kullanan çoğu insan kombi bakımını ne zaman yaptıracağı ve nasıl yaptıracağı konusunda oldukça kararsızdır. Kombiler nerede kullanıldığına ve markasına bakılmaksızın doğru kullanılmadığında enerji masrafı artar ve can güvenliği tehlikeye girer. Kombi Bakımı servisimiz size ve sevdiklerinize zarar gelmemesi için hizmet vermektedir.

Kombi bakımı ne zaman yaptırılır sorusuna gelecek olursak özellikle kış aylarından hemen önce petekler yakılmaya başlanmadan yaptırılmalı ve kombi bakım rutini her yıl gerçekleştirilmelidir. Kombi bakımını her yıl yaptırmazsak ısınma sorunu ile karşılaşabiliriz. Bakımsız kombiler ile enerji tasarrufu yapmak zorlaşabilir Kombiler karmaşık cihazlar olduğundan kombi bakımı işinde uzman kişilerce yapılmalıdır. Servisimiz uzman ekibimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.